Uncategorized @lt

CIGARAI – LAIKUI NEPAVALDUS RITUALAS

By 2019 rugsėjo 14 No Comments

Laikas… Vieniems tai trumpa, greitai praeinanti akimirka. Kitiems tai išskirtinis pasimėgavimo momentas, unikali proga gyvenimą užpildyti kuom nors malonaus… Siekdami sukurti pačius geriausius, išliekamosios vertės neprarandančius cigarus, žinomiausi jų gamintojai – Davidoff (Dominikos Respublika), Cohiba Sublime (Kuba), Padron (Nikaragvos Respublika) ir kt. – tikėjo laiko svarba. Daugumos jų filosofija buvo paremta tik laiku, t. y. laikas, praleistas gaminant išskirtinio skonio ir kokybės cigarus, ir laikas, praleistas mėgaujantis cigaru.

Norintiems savo laiką paversti prabangaus gyvenimo momentu… Gero gyvenimo dalimi… Arba užpildyti jį skaniu malonumu… Jau kviečiama apsilankyti cigarų kambaryje – laikui nepavaldžioje aplinkoje. Čia kiekviena malonumo, patiriamo rūkant cigarą, sekundė yra nulemta ilgametės patirties. Vos uždegę žinomiausių pasaulyje gamintojų cigarą, akimirksniu susipažinsite su turtingiausia pasaulyje cigarų gaminimo istorija, tapsite seniausios indėnų kultūros dalimi. Paimdami cigarą į rankas, Jūs išlaisvinsite meistriškumą, kuris buvo pasiektas naudojant neįkainojamą resursą – laiką. Ar galite įsivaizduoti, kad kiekvienas cigaras – tai penkis šimtmečius siekiantis cigarų gamintojo menas, pateiktas kaip elegantiškos formos sukinys su kokybišku užpildu (iš viršutinio lapo, rišamojo lapo ir specialaus užpildo).

Cigaro vertė – jo gamyboje

Cigaro kokybės etiketė – tiksli vietovė. Prieš tapdamas cigaru, kiekvienas tabako augalas auginamas ir prižiūrimas labai kantriai, kruopščiai ir pagarbiai. Jam turi būti užtikrintos idealios sąlygos: klimatas (siekiantis apie 27 °C), dirvožemis ir oro sąlygos (saulės ir lietaus santykis). Rasti tabako augalui tinkamą vietą nėra paprasta užduotis. Net devynios iš dešimties sėklų neatitinka aukščiausios rūšies cigaro standartų ir negali būti panaudotos kokybiškų cigarų gamybai…

Tam, kad cigarai būtų nepriekaištingi, kiekvieną tabako augalą stengiamasi tinkamai pamaitinti. Sėklos, išsiskiriančios reikalingomis savybėmis, itin atsakingai prižiūrimos ir rankomis persodinamos į paruoštą dirvą, esančią specialiose fermose. Be to, auginant tabaką, įdėmiai stebima tabako genetinė konsistencija, kad būtų galima išskirti tris pagrindines rūšis: lengvą tabaką, vidutinio stiprumo tabaką ir itin galingą (stiprų) tabaką.

Kad cigarų skonis ir teikiamas malonumas būtų pajaustas iki galo, svarbu visą cigaro rūkymo ritualą atlikti tinkamoje aplinkoje. Būtent tam įkurti cigarų kambariai, kuriuose ne tik tvyro prabangos ir gero gyvenimo dvelksmas, bet ir siūlomi išskirtinės kokybės ir skonio cigarai, pagaminti iš kruopščiai užaugintų ir atrinktų tabako augalų. O kartu prie jų priderinami ir svaigieji gėrimai – brendis, viskis, romas, portas, konjakas ar tekila. Rekomenduojamas būdas išsirinkti tinkamiausią gėrimą cigarui – suderinti jų skonius. Pavyzdžiui, jei gėrimas yra plačios skonių paletės, tai cigaras taip pat turi būti spalvingas. Atrasti sau tinkamiausią skonį geriausia pasinaudojant patirtimi.

Stipriausias malonumas – laikantis cigarų ritualo etiketo

Cigarai turi savo taisykles, kurios padeda atskleisti tikrą cigaro charakterį. Apsilankę cigarų kambariuose, be abejonės iš cigarų žinovų gausite vertingų patarimų, kaip tinkamai rūkyti. Bet iš anksto naudinga žinoti, kad cigaras turi būti rūkomas lėtai, neskubant, maždaug po vieną įtraukimą per minutę (greitai rūkomas cigaras taps kartus ir karštas). Taip pat cigaras turi būti prisidegtas asmeniškai ir skirtas tik vienam asmeniui.

Pravartu laikytis ir viso rūkymo ritualo etiketo taisyklių: prieš uždegant cigarą pašildyti jį rankose, nuimti cigaro etiketę tik šiam gerai įšilus, laikyti cigarą tarp nykščio ir smiliaus, leisti cigarui uždegti pačiam (padėjus jį į peleninę). Tai sustiprina cigaro rūkymo pojūčius ir viso ritualo vertę.

Neužmirškite, kad cigaras turi būti rūkomas visą savo laiką ir dėmesį skiriant tik jam. Ateikite į cigarų kambarį ir pasinerkite į svaiginamą cigarų ritualą… Pajauskite skanios ir prabangios akimirkos galią.

Author administracija

More posts by administracija